Тести на ГМО Artron: особливості

Тести на ГМО Artron
Тести на ГМО Artron: чому Вам варто спробувати

Тести на ГМО Artron – це універсальні імунохроматографічні тести, у вигляді тест-смужки.

Тест призначений для визначення ГМО в:

  • тканинах листя
  • насінні
  • плодах різних культур: кукурудзі, ріпаку, сої, цукровому буряку, рисі, бавовні, томатах, тютюні та інших культурах

Універсальність ГМО-тестів Artron полягає у пошуку одного і того самого ГМО-білка в різних культурах. Так, для визначення ГМО в сої, рапсі, кукурудзі, соняшнику потрібна одна і та ж смужка.

Тому Вам не потрібно купувати багато різних тест-смужок для визначення ГМО та потерпати від того, що якісь із них не будуть використані за поточний рік.

Використовуючи тести на ГМО Artron Вам буде достатньо тільки одного виду смужок на один вид білка, де б він не знаходився, в сої, рапсі, кукурудзі, соняшнику.
Універсальність тестів на ГМО Artron однозначно є вагомою перевагою перед ГМО тестами інших виробників.
Завдяки своїй формі тести на ГМО є простими та зручними у використанні, в порівнянні із більш старим та вибагливим імуноферментним (ІФА) методом, який був чутливий до температури зберігання та виконання аналізу.
Переконатися у тому, що тести на ГМО Artron є дійсно простими у використанні можна за посиланням.
Представлена схема демонструє, що визначення ГМО за допомогою тестів Artron не потребує ані лабораторних умов, ані будь-якого складного обладнання, або ж спеціальних навичок.
Ідентифікація ГМО тестами Artron здійснюється за допомогою води, пробірки, невеликої кількості речовини, що тестується та експрес тесту на ГМО Artron.
Додатковою перевагою ГМО тестів Artron є індивідуальна упаковка для кожного окремого тесту. Завдяки цьому тести зберігають свої властивості до того моменту, доки не будуть використані. Тести на ГМО в індивідуальній упаковці захищені від несприятливих зовнішніх чинників, в той час як розфасовані в баночки ГМО тести інших виробників, контактують з повітрям кожен раз при відкритті баночки.
Знайомтесь із тестами на ГМО Artron детальніше:
Тест на CP4 EPSPS
Тест на BT Cry1 Ab/Ac

Залишилися запитання?
Для отримання більш детальної інформації про нашу продукцію, ціноутворення, форму замовлення, будь ласка, звертайтеся до відділу продажів НДЦ Зелена клініка за тл. +38 (044) 360 67 70


“Зелена Клініка” є офіційним постачальником швидких та простих у використанні тестів вироблених компанією Artron Laboratories Inc (Канада) для виявлення ГМО, мікотоксинів, залишків ветеринарних препаратів, антибіотиків, бета-адреноблокаторів, фітази, тощо.
Розкажіть своїм колегам: