Тест на BT Cry1 Ab/Ac

Тест на BT Cry1 Ab Ac
Тест на BT Cry1 Ab Ac

Експрес тест на BT Cry1 Ab/Ac від Artron призначений для визначення наявності або відсутності BT Cry1 Ab/Ac ендотоксину в генетично модифікованих організмах.
Тест на BT Cry1 Ab/Ac Artron допоможе Вам визначити ендотоксин BT Cry1 Ab/Ac в тканинах листя, насіння або плодах різних культур: кукурудзі, ріпаку, сої, цукровому буряку, рисі, бавовні, томатах, тютюні та у інших культурах.
Artron тест на BT Cry1 Ab/Ac універсальний та простий у використанні.
Універсальність ГМО тесту на BT Cry1 Ab/Ac Artron полягає у пошуку BT Cry1 Ab/Ac ендотоксину в різних культурах. Так, для визначення ГМО в сої, рапсі, кукурудзі, соняшнику потрібна одна і та ж смужка.
Визначення BT Cry1 Ab/Ac за допомогою тестів Artron не потребує ані лабораторних умов, ані будь-якого складного обладнання, або ж спеціальних навичок.
Ідентифікація ГМО тестами Artron здійснюється за допомогою води, пробірки, невеликої кількості речовини, що тестується та експрес тесту на BT Cry1 Ab/Ac Artron.
Якщо Cry1Ab або Cry1Ac наявний в зразкові, дві лінії з’являться на тестовій смужці. Одна лінія означає негативний результат. Процедура тестування зразка на Cry1Ab/Ac може проводитися в польових умовах. Не потрібно ніяке особливе устаткування крім зазначеного вище. Докладна інструкція міститься в кожній упаковці. Тест на BT Cry1 Ab/Ac Artron GeneTrue для визначення Cry1Ab/Ac доступний у форматах касети і смужки.
Замовити тест Побачити схему використання

Про ендотоксин BT Cry1 Ab/Ac:

Залишилися запитання?
Для отримання більш детальної інформації про нашу продукцію, ціноутворення, форму замовлення, будь ласка, звертайтеся до відділу продажів НДЦ Зелена клініка за тл. +38 (044) 360 67 70


“Зелена Клініка” є офіційним постачальником швидких та простих у використанні тестів вироблених компанією Artron Laboratories Inc (Канада) для виявлення ГМО, мікотоксинів, залишків ветеринарних препаратів, антибіотиків , бета-адреноблокаторів, фітази, тощо.
Розкажіть своїм колегам: