Тест на CP4 EPSPS

Тест на CP4 EPSPS
Тест на CP4 EPSPS

Визначити наявність або відстуність білку CP4 EPSPS в генетично модифікованих організмах допоможе тест на CP4 EPSPS від Artron.
Експрес-тест Artron призначений для визначення генетично модифікованого білка CP4 EPSPS (Roundup Ready ®) в тканинах листя, насіння або плодах різних культур: кукурудзі, ріпаку, сої, цукровому буряку, рисі, бавовні, томатах, тютюні та у інших культурах.
Artron тест на CP4 EPSPS універсальний та простий у використанні.
Універсальність ГМО тесту на CP4 EPSPS Artron полягає у пошуку CP4 EPSPS ГМ-білка в різних культурах. Так, для визначення ГМО в сої, рапсі, кукурудзі, соняшнику потрібна одна і та ж смужка.
Визначення CP4 EPSPS за допомогою тестів Artron не потребує ані лабораторних умов, ані будь-якого складного обладнання, або ж спеціальних навичок. Тест на CP4 EPSPS здійснюється за допомогою води, пробірки, невеликої кількості речовини, що тестується та експрес тесту на CP4 EPSPS Artron. Унікальна чутливість ГМО тесту і здатність реагувати зі зразком без спеціальної підготовки проби надають можливість практично в будь-яких умовах отримати високу точність аналізу.
Замовити тест Побачити схему використання

Про генетично модифікований білок СР4 EPSPS:

Залишилися запитання?
Для отримання більш детальної інформації про нашу продукцію, ціноутворення, форму замовлення, будь ласка, звертайтеся до відділу продажів НДЦ Зелена клініка за тл. +38 (044) 360 67 70


“Зелена Клініка” є офіційним постачальником швидких та простих у використанні тестів вироблених компанією Artron Laboratories Inc (Канада) для виявлення ГМО, мікотоксинів, залишків ветеринарних препаратів, антибіотиків , бета-адреноблокаторів, фітази, тощо.
Розкажіть своїм колегам: